NETKORZO ONLINE

Business Online...

Karrier

A NETKORZO ONLINE Kft, Budapesti irodájába
PHP fejlesztő munkatársat keres

Feladatok
- új és meglevő webes alkalmazások fejlesztésében való részvétel
- multiplatformos mobil alkalmazás fejlesztés

Elvárások
- jó problémamegoldó készség, megbízhatóság
- nyitottság új ismeretek elsajátítására
- objektum orientált programozás
- alapvető adatbázis ismeretek (MySQL)
- CSS, JavaScript ismeret
- dokumentum-olvasás szintű angol nyelvtudás

Tapasztalat
- 1 év szakmai tapasztalat, vagy szakirányú tanulmányok folytatása
- szakirányú elméleti tudással rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny
- valamely PHP keretrendszer ismerete (Yii)
- legalább alapfokú Linux ismeret
- PhoneGap ismeret

Amit kínálunk
- kiváló tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
- nyugodt, jó hangulatú munkahelyi légkör

Munkaidő
- teljes munkaidő, heti 40 óra, rugalmas beosztásban, később távmunka is lehetséges

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát néhány korábbi munkával (link, leírás) és fizetési igény megjelölésével a karrier@netkorzo.hu e-mail címre küldje.